Ramka ze zdjęciem z uroczystości odsłonięcia pomnika Adama Mickiewicza na placu Bankowym w Warszawie
addΟι σημειώσεις σαςcreate
Περιγραφή θέσης
Ramka ze zdjęciem z uroczystości odsłonięcia pomnika Adama Mickiewicza na placu Bankowym w Warszawie. Format 8,5x13,5 (w świetle ramki). Ramka mosiężna, złocona, wymiar 16x9cm. Fotografia bardzo wyraźna- widoczne poczty sztandarowe i chorągwie. Stan zachowania: bardzo dobry.
ΕτικέτεςBETA
Οι ετικέτες συμπληρώνονται από πρόγραμμα τεχνητής νοημοσύνης, σε βάση αναγνώρισης του περιεχομένου του πίνακα. Ο αλγόριθμος αναπτύσσεται διαρκώς και καταβάλουμε κάθε προσπάθεια ώστε τα αποτελέσματα να είναι με το πέρασμα του χρόνου, ακριβέστερα.